.

Fundacja „Dom z Sercem”

Fundacja „Dom z Sercem”
.

Fundacja „Dom z Sercem” oferuje Państwu szeroki zakres usług świadczonych na rzecz osób niesamodzielnych. Posiadamy zestaw kompleksowych i zintegrowanych form wsparcia, wspomagających osoby starsze i ich rodziny. Nasz zespół, w skład którego wchodzą m.in.: pracownik socjalny, pielęgniarka, opiekunka medyczna, psycholog, fizjoterapeuta i terapeuta zajęciowy, lekarz, opiekunki środowiskowe i asystenci osób niepełnoprawnych, pomoże dobrać odpowiednie formy pomocy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

W ramach świadczonych usług oferujemy Państwu w szczególności:

Z pełną troską i profesjonalnie pomożemy Tobie lub Twoim najbliższym. Nasza kadra posiada bogate doświadczenie i stale się powiększa. Jesteśmy w stałej współpracy z lekarzami różnych specjalizacji. Na chwilę obecną jesteśmy w stanie zaopiekować się co najmniej 50 osobami w ich miejscu zamieszkania oraz co najmniej 6 osobami w formie pobytu całodobowego lub dziennego w Domu Pomocy społecznej „Dom z Sercem” w Komorowie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kościelna 2
07-310 Komorowo
Tel. 604 601 602
Tel./Fax. 29 644 34 30
[email protected]
https://dpswkomorowie.pl/

"Dom z Sercem" jest przyjazny osobom starszym i niepełnosprawnym, ponieważ jest w pełni pozbawiony barier architektonicznych z przestrzenną windą.

Charakterystyka ułatwień:

W każdym pokoju i łazience znajduje się system przywoławczy zapewniający bezpieczeństwo naszym mieszkańcom.
"Dom z Sercem" zapewnia profesjonalną opiekę rehabilitacyjną.

Korzystamy z profesjonalnej opieki fizjoterapeuty, który dobierze zajęcia i ćwiczenia stosowne do wieku i możliwości seniora z wykorzystaniem odpowiednich przyrządów do ćwiczeń i rehabilitacji między innymi:

Do tego celu przystosowaliśmy 3 sale rehabilitacyjne.
W razie potrzeby jest możliwość korzystania z innych urządzeń i zabiegów w wyspecjalizowanych ośrodkach rehabilitacji współpracujących z DPS.

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.