Mieczysław Bubrzycki

Komorowo. Szukają chętnych do batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej: jak się dostać?

Po spotkaniu w ratuszu złożono pierwsze wnioski o służbę w batalionie w Komorowie Fot. Mieczysław Bubrzycki Po spotkaniu w ratuszu złożono pierwsze wnioski o służbę w batalionie w Komorowie
Mieczysław Bubrzycki

Na spotkanie z przedstawicielkami wyszkowskiego WKU przyjechało kilkadziesiąt osób chętnych do służby w obronie terytorialnej. Część już złożyła wnioski.

Od kilku miesięcy wiadomo, że jeden z mazowieckich batalionów powstających właśnie Wojsk Obrony Terytorialnej będzie się mieścił w Komorowie. Upadła pierwotna koncepcja zlokalizowania go w Ostrołęce, przeważył argument, że w Komorowie jest już częściowo gotowa infrastruktura i koszty będą niższe.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mieczysław Bubrzycki

Pracuję w Tygodniku od 38 lat. Wciąż zajmuję się sprawami lokalnymi, ostatnio - od kilkunastu lat - jestem redaktorem Tygodnika w Ostrowi, ukazującego się w powiecie ostrowskim. Wcześniej w redakcji zajmowałem różne funkcje, byłem m.in. sekretarzem redakcji, kierownikiem działu, teraz jestem redaktorem. Zawsze jednak byłem praktykującym dziennikarzem. I niech tak już pozostanie do mojej niedalekiej emerytury.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.