Malarnia proszkowa - Kolor-Kurp Sp. z o.o.

Czytaj dalej
Materiał informacyjny KOLOR-KURP Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Malarnia proszkowa - Kolor-Kurp Sp. z o.o.

Materiał informacyjny KOLOR-KURP Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Kolorkurp to nowoczesna malarnia proszkowa zlokalizowana tuż pod Czerwinem, na trasie Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka. Główna działalność to malowanie proszkowe materiałów stalowych i aluminiowych. Bogata oferta oraz innowacyjna linia produkcyjna plasują zakład w czołówce firm tej branży w regionie.

Dwie nowoczesne niezależne linie do malowania proszkowego pozwalają na realizację zarówno dużych jak i małych zamówień. Firma posiada największe i najnowocześniejsze komory do utwardzania farb proszkowych w regionie. W celu zapewnienia najwyższej jakości powłok lakierniczych elementy przed lakierowaniem proszkowym poddawane są procesom przygotowawczym w automatycznej kabinie.
Filozofią firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług w bardzo krótkich terminach. Dlatego postawiono na najwyższej jakości sprzęt i doświadczonych operatorów. Kolorkurp korzysta z zaawansowanych technicznie urządzeń renomowanych marek takich jak Wagner oraz farb i lakierów renomowanych producentów. Do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, dbając o zadowolenie klientów i doradzając w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań. Firma współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi jak i przedsiębiorstwami działającymi w naszym regionie.

Oferta
- Oczyszczanie powierzchni
- Malowanie proszkowe

Lokalizacja
Kolor-Kurp Sp. z o.o.
Zaorze 25 B, 07-407 Czerwin(przy dk 627, trasa Ostrołęka- Ostrów Mazowiecka)
Kontakt
tel.: 600-020-822
e-mail: [email protected]
www.kolorkurp.pl

Materiał informacyjny KOLOR-KURP Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.