Od dziś możesz kupić prenumeratę cyfrową Tygodnika Ostrołęckiego!

Czytaj dalej
Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego

Od dziś możesz kupić prenumeratę cyfrową Tygodnika Ostrołęckiego!

Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego

Zmiany są częścią życia każdego z nas. Nie mogły one ominąć naszego serwisu. W tym artykule, drogi Czytelniku, chcielibyśmy przybliżyć ci zmiany, które od dziś zachodzą w naszym serwisie. Usiądź zatem wygodnie, ponieważ przygotowaliśmy dla ciebie coś naprawdę wyjątkowego.

Nasza redakcja od wielu lat dostarcza Tobie najnowsze, sprawdzone informacje. W naszą pracę wkładamy serce, wysiłek, nierzadko ryzykujemy i odsłaniamy rzeczy, które wiatr historii chciał zamieść pod dywan. Zawsze chcemy być pierwsi, dostarczając Tobie niepublikowane wcześniej i nigdzie indziej informacje. Żyjemy regionem.

Chociaż nasze podejście i profesjonalizm w pracy nie zmienił się ani trochę, zmieniło się współczesne dziennikarstwo. Obecnie dziennikarze dysponują wieloma multimedialnymi narzędziami, o których kiedyś nie mogli nawet marzyć, a które pomagają budować niesamowite i wyjątkowe historie.

Od pewnego czasu nasza redakcja pracowała nad serwisem, który pozwoli te narzędzia wykorzystywać. Spędziliśmy godziny na tym, by wspólnie wypracować koncepcję, która dla naszych Czytelników będzie powiewem świeżości, która da im szansę na zapoznawanie się z wyjątkowymi treściami podanymi w nowoczesny sposób.

Drogi Czytelniku, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy Serwis+. Plus.to.com.pl to miejsce szczególne. To płatna część serwisu to.com.pl, jakiej wcześniej nie było. To ciekawe artykuły, zdjęcia, wideo, historie o tym, co ważne i poruszające. A do tego brak agresywnych reklam. Wszystko to podane w nowoczesnej oprawie graficznej - niezwykle estetycznej i bogatej w fantastyczne zdjęcia.

Znajdziesz tu codzienne wydania z wybranymi tekstami dnia, które możesz czytać kiedy lubisz i jak lubisz – na komputerze, tablecie i smartfonie.

Od dziś to.com.pl oraz plus.to.com.pl to jedna regionalna marka, która jako pierwsza poinformuje Cię o tym, co wydarzyło się w województwie mazowieckim.

Jeśli cenisz sobie tradycyjne wydanie Tygodnia Ostrołęckiego dołączamy go również do pakietu w formie e-wydania (plik PDF), który możesz pobrać na dysk swojego urządzenia i czytać, kiedy zechcesz.

Wszystkie powyższe elementy (to.com.pl, plus.to.com.pl oraz e-wydanie Tygodnika Ostrołęckiego) zapakowaliśmy w prenumeratę cyfrową. Możesz samodzielnie wybrać, jaki wolisz pakiet: z e-wydaniem lub bez. Co więcej, do Ciebie należy decyzja, jak długo chcesz prenumerować. Możliwy zakres czasu to: 7 dni, 30 dni, 90 dni, 180 dni lub 365 dni.

Jeśli interesuje Ciebie pojedynczy konkretny artykuł, który został opublikowany w serwisie plus.to.com.pl, możesz śmiało wysłać SMS-a i odblokować dostęp wyłącznie do tej treści.

Decydując się na cyfrową prenumeratę, otrzymujesz jednak jeszcze jeden produkt wypełniony po brzegi wartościową treścią. W ramach zakupu, dostajesz dostęp do Ekstra Magazynu, który jest tygodnikiem, publikującym wybrane teksty z całej Polski. Jest zatem co czytać!

Podsumowując:
oferujemy Ci swobodny dostęp do wszystkich płatnych treści w to.com.pl oraz plus.to.com.pl, możliwość wyboru pakietu z PDF codziennego wydania papierowego oraz dodatkowy dostęp do serwisu ekstramagazyn.pl

Wypróbuj już dziś. I dołącz do prenumeratorów!

ZACZNIJ KORZYSTAĆ

Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.