Mieczysław Bubrzycki

Ostrów. Narzekają na Podstoczysku

Mieszkańcy mocno krytykują kierowców Fot. M. Bubrzycki Mieszkańcy mocno krytykują kierowców
Mieczysław Bubrzycki

Przez lata ulica Podstoczysko uchodziła wśród kierowców za jedną z gorszych, a jednocześnie bardziej obciążonych ruchem ostrowskich ulic. Ruch jest tam większy, odkąd oddano do użytku rondo rtm. Pileckiego oraz ulicę Parkową. Teraz kierowców tirów jadących od Ciechanowa w kierunku Małkini (albo odwrotnie) nawigacja najkrócej przez Ostrów prowadzi właśnie Parkową i Podstoczyskiem.

Kilka miesięcy temu rozpoczęła się gruntowna przebudowa ulicy Podstoczysko. Polega ona nie tylko na zmianie nawierzchni, dlatego jest kosztowna i miasto rozłożyło ją na dwa lata. Na ten rok przewidziano ułożenie kanalizacji sanitarnej oraz przyłączy kanalizacyjnych po jednej stronie ulicy. Prace już zakończono.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mieczysław Bubrzycki

Pracuję w Tygodniku od 38 lat. Wciąż zajmuję się sprawami lokalnymi, ostatnio - od kilkunastu lat - jestem redaktorem Tygodnika w Ostrowi, ukazującego się w powiecie ostrowskim. Wcześniej w redakcji zajmowałem różne funkcje, byłem m.in. sekretarzem redakcji, kierownikiem działu, teraz jestem redaktorem. Zawsze jednak byłem praktykującym dziennikarzem. I niech tak już pozostanie do mojej niedalekiej emerytury.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.