Auto Komis Osowa

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Auto Komis Osowa

Materiał informacyjny

Jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się zagadnieniami motoryzacyjnymi i pośrednictwem w sprzedaży pojazdów od 1996 roku jak również sprzedażą i skupem samochodów używanych. Nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość i zadowolenie klienta po przez miłą i profesjonalną obsługę oraz wiedzę. Samochody, które posiadamy na placu oraz w bazie danych, można kupić za gotówkę lub w formie zamiany. Wszystkie oferowane przez nas samochody mają ważny przegląd techniczny oraz posiadają polisę ubezpieczeniową OC. Głównym atutem naszej firmy jest kompleksowa obsługa Klientów planujących zakup samochodu przez 7 dni w tygodniu. Na naszym placu prezentujemy Państwu przez 7 dni tygodnia samochody używane różnych marek w różnych przedziałach cenowych dopasowanych do potrzeb Klientów. Zainteresowanych Klientów zapraszamy na oględziny auta, jak również na jazdę próbną.

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ

Profesjonalny skup aut używanych oparty na rzetelnej wycenie to specjalność naszej firmy. Zadowolony klient to dla nas podstawa, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, abyś był w 100% zadowolony ze sprzedaży swojego samochodu, a później polecił nas swoim znajomym. Dzięki sumiennej i uczciwej pracy jesteśmy wiarygodnym partnerem, na którego możesz liczyć. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym oraz rozległe kontakty w branży pozwalają nam oferować realne i uczciwe ceny za pojazd.

WYPOŻYCZ BUSA

Dysponujemy nienaganną flotą transportową, obsługujemy indywidualne dowozy oraz przejazdy firmowe, świadczymy pełen zakres usług transportowych. Kontynuując dobrą opinię zdobytą wśród klientów, w ostatnim okresie rozszerzyliśmy naszą działalność o możliwość wypożyczenia auta. Dotyczy to zarówno użytkowania auta na terenie Polski jak i poza granicami naszego kraju. Dysponujemy komfortowa flotą busów, ekskluzywnych aut osobowych, terenowych oraz sportowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również campery w wersji VIP 5 i 6 osobowe na wynajem. Zgodnie z naszą zasadą oraz przyzwyczajeniami naszych wieloletnich klientów – wszystkie warunki, terminy oraz koszty – ustalane są indywidualnie. Kierując się zasadą uczciwości oraz naszej konsekwencji w działaniu – nie istnieją w naszym mniemaniu zlecenia ani klienci, którzy mogliby być niezadowoleni z naszych usług. Jeśli masz wątpliwości – zadzwoń…i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zarezerwuj auto na naszej stronie: www.bus3miasto.pl

Zapraszamy też na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/komis.osowa

Gdańsk Osowa

ul. Sopocka 19a

tel. 504 092 555
tel. 501 740 743
tel. 583 220 304

Godziny Otwarcia

9:00-18:00 - Poniedziałek
9:00-18:00 - Wtorek
9:00-18:00 - Środa
9:00-18:00 - Czwartek
9:00-18:00 - Piątek
9:00-16:00 - Sobota
9:00-16:00 - Niedziela

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.