Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

red

Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego [KONTAKT, DZIENNIKARZE]

red

Tygodnik Ostrołęcki
ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 2a
07 - 410 Ostrołęka

tel. (29) 764-22-82
fax. (29) 765-02-13

mail: redakcja@tygodnikostrolecki.pl, online@to.com.pl

Skład redakcji:

Beata Modzelewska – redaktor naczelna (697 770 536, beata.modzelewska@polskapress.pl)

Piotr Ossowski – sekretarz redakcji (695 119 844, piotr.ossowski@polskapress.pl)

Anna Wołosz – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (695 119 709, anna.wolosz@polskapress.pl)

Aldona Rusinek – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (697 770 534, aldona.rusinek@polskapress.pl)

Robert Majkowski – kierownik ds. online „Tygodnika Ostrołęckiego” (510 026 840, robert.majkowski@polskapress.pl)

Mieczysław Bubrzycki – dziennikarz „Tygodnika w Ostrowi” (697 770 531, mieczyslaw.bubrzycki@polskapress.pl)

Beata Dzwonkowska – dziennikarz „Tygodnika w Makowie” (697 770 525, beata.dzwonkowska@polskapress.pl)

Michał Kowalczyk – dziennikarz sportowy (michal.kowalczyk@polskapress.pl)

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.