CARS-CONTROL Wrocław

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

CARS-CONTROL Wrocław

Materiał informacyjny

Wszystkie samochody i inne pojazdy poruszające się po polskich drogach muszą przechodzić okresowe przeglądy. CARS-CONTROL to certyfikowani diagności, którzy dbają o profesjonalne i szczegółowe przeglądy Waszych samochodów.

Dbaj o bezpieczeństwo na drodze

Prawie 8% wypadków na polskich drogach związanych jest ze złym stanem technicznym pojazdów. Większość kierowców dowiaduje się o faktycznym stanie technicznym swojego auta dopiero w trakcie przeglądu w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

CARS-CONTROL wykonuje urzędowe badania techniczne pojazdów w związku z rejestracją i dopuszczaniem do ruchu na drogach publicznych.

Certyfikowani diagności

CARS-CONTROL we Wrocławiu zatrudnia diagnostów, którzy systematycznie przechodzą specjalistyczne szkolenia z prowadzenia badań technicznych związanych z kontrolą, dopuszczaniem do ruchu i przeglądem pojazdów.

Przeglądy zgodne z obowiązującym prawem

Zgodnie z obowiązującym prawem auto nie może poruszać się po drogach bez ważnego przeglądu technicznego. Co istotne, w dużej części ubezpieczalni, w przypadku braku ważnego badania technicznego, ważność traci automatycznie polisa OC i AC.

Możliwość rezerwacji terminu przeglądu

W każdej chwili masz możliwość umówienia konkretnego terminu i godziny badania technicznego. Jesteśmy elastyczni i rozumiemy, że czas to pieniądz więc możecie liczyć na naszą radę i pomoc.

V-Ecomyjnia – Vico Przeglądy Rejestracyjne – Auta osobowe W ramach naszej działalności oferujemy również przeglądy rejestracyjne. Zajmujemy się profesjonalnym przeprowadzaniem urzędowych badań technicznych pojazdów, które pozwalają na dopuszczenie Twojego auta do poruszania się po drogach publicznych. Wszystkie przeglądy przeprowadzane są przez wykwalifikowanych pracowników, którzy do dyspozycji mają specjalnie dostosowane do tego typu zleceń sprzęty. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Serdecznie zapraszamy

www.pkt.pl/firma/cars-control-anna-zoltowska-3401309

Kontakt

Myjnia:
Królewiecka 64
54-117 Wrocław tel 501 369 369

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
ul. Przedmiejska 1 – 6 Wrocław.

Tel: 71-329-16-50
Tel: 71-349-29-59

CARS-CONTROL Okręgowa stacja kontroli pojazdów

ul. Grabiszyńska 241E (wjazd przy Lidlu)
53-234, Wrocław

tel. 71 794 08 98

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek ? piątek: 08:00 ? 20:00
sobota: 08:00 ? 14:00
niedziela: nieczynne

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.