Do dworca PKP w Inowrocławiu autem nie dotrzemy, bo rozpoczyna się tam remont

Czytaj dalej
Fot. Dominik Fijałkowski
Dominik Fijałkowski

Do dworca PKP w Inowrocławiu autem nie dotrzemy, bo rozpoczyna się tam remont

Dominik Fijałkowski

Właśnie rozpoczyna się długo oczekiwany remont terenu przed dworcem PKP w Inowrocławiu. Miejsce to będzie niedostępne dla pojazdów do pierwszych dni października br.

- Na czas prac wprowadzona zostaje nowa organizacja ruchu. Dotyczyć będzie nie tylko samochodów, ale także pieszych - wyjaśniają pracownicy urzędu miasta w Inowrocławiu.

W związku z koniecznością przeprowadzenie intensywnych robót budowlanych i drogowych na tak małym obszarze, jakim jest plac przed budynkiem dworca, a także ze względów bezpieczeństwa, szczególnie w pierwszym etapie robót, na wspomnianym terenie wprowadzony zostanie całkowity zakaz ruchu pojazdów.

We wtorek, 7 maja,  plac budowy przejęli drogowcy. Na początek trwała tam m. in. montaż znaków zakazu wjazdu. O szczegółach przeczytasz w pełnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.