Natalia Zastępa z Krapkowic oczarowała publiczność „The Voice Kids”

Czytaj dalej
Fot. Jan Bogacz/TVP
Radosław Dimitrow

Natalia Zastępa z Krapkowic oczarowała publiczność „The Voice Kids”

Radosław Dimitrow

Rodzice pozwolili jej wystąpić w programie „The Voice Kids”, choć nie byli do końca przekonani, czy powinna. Natalia Zastępa oczarowała jurorów, publiczność i dotarła do samego finału.

Natalia Zastępa lubiła śpiewać, odkąd sięga pamięcią. Gdy miała pięć lat, regularnie organizowała razem ze starszą siostrą koncerty dla rodziców. Za scenę służył ich pokój, który przystrajały wszystkim, co miały pod ręką.

- Zdarzały nam się też koncerty w ogrodzie, na które zapraszałyśmy sąsiadów, rozdając im bilety wstępu - wspomina Natalia. - Mniej więcej w tym czasie moja siostra zauważyła, że ładnie śpiewam.

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Radosław Dimitrow

Jako dziennikarz „Nowej Trybuny Opolskiej” i portalu nto.pl staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Zajmuję się sprawami, które są istotne dla mieszkańców. Relacjonowałem już m.in. przejście tornada, powódź, liczne procesy sądowe, a także ujawniałem informacje niewygodne dla władz: przypadki mobbingu i nieprawidłowości w pracy urzędów. Uważam, że praca dziennikarza polega nie tylko na opisywaniu, ale także naprawianiu rzeczywistości, dlatego przy okazji klęsk żywiołowych niosłem pomoc poszkodowanym, a podczas epidemii koronawirusa organizowałem wsparcie dla służby medycznej.

Na co dzień szczególnie bliskie są mi sprawy mieszkańców powiatów strzeleckiego i krapkowickiego. Jeśli jest coś, o czym powinienem widzieć, to dzwoń lub pisz.

Moją pasją jest filmowanie. Od 2017 r. pełnię w redakcji funkcję wydawcy wideo oraz kieruję pracą studia nto tv, które działa w Opolu. Jestem twórcą programów telewizyjnych i dokumentalnych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.