Mieczysław Bubrzycki

Ostrów. Mała obwodnica, strefa gospodarcza, Dąb Wolności, obornik na drogach...

W przerwie obrad radny Stanisław Dylewski udzielił radiowego wywiadu W przerwie obrad radny Stanisław Dylewski udzielił radiowego wywiadu
Mieczysław Bubrzycki

Na ostatniej sesji rady miasta, która zebrała się w ostrowskim ratuszu 8 listopada, radni zadali burmistrzowi wiele pytań. Jerzy Bauer odpowiedział na nie pod koniec sesji. Wybraliśmy niektóre z nich.

Serię pytań zadał burmistrzowi radny Stanisław Dylewski. Pierwsze dotyczyło nowej drogi:

- Przed ponad rokiem otrzymałem odpowiedź na moje pismo dotyczące tak zwanej małej obwodnicy Ostrowi, która połączyłaby budowany węzeł w Podborzu z drogą wojewódzką w stronę Małkini. To bardzo ważne, bo po zamknięciu węzła przy Lubiejewskiej miasto może zostać zakorkowane. Co burmistrz zrobił w tym czasie, aby obwodnica powstała? - pytał radny.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mieczysław Bubrzycki

Pracuję w Tygodniku od 38 lat. Wciąż zajmuję się sprawami lokalnymi, ostatnio - od kilkunastu lat - jestem redaktorem Tygodnika w Ostrowi, ukazującego się w powiecie ostrowskim. Wcześniej w redakcji zajmowałem różne funkcje, byłem m.in. sekretarzem redakcji, kierownikiem działu, teraz jestem redaktorem. Zawsze jednak byłem praktykującym dziennikarzem. I niech tak już pozostanie do mojej niedalekiej emerytury.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.