[email protected]

Postawili sąsiadów pod ścianą: zepsuła im nie tylko widoki

Uważam,że winny jestpoprzedni starosta, który wydawałdecyzję, ale do obecnego też mamy pretensje - mówią Polakowscy Fot. Mieczysław Bubrzycki Uważam,że winny jestpoprzedni starosta, który wydawałdecyzję, ale do obecnego też mamy pretensje - mówią Polakowscy
[email protected]

Komorowo. To nie był prima aprilis. 1 kwietnia na działkę sąsiada państwa Polakowskich w Komorowie zajechała ekipa budowlana. Robotnicy zburzyli fundament ogrodzenia, zdjęli siatkę, a potem koparka zrobiła wykop pod fundamenty ściany długiej na kilkanaście metrów i wysokiej na około 6 metrów.

- Nie zgadzamy się na tę budowę - mówi Alicja Polakowska. - Nikt jednak nie bierze pod uwagę naszych protestów i wielu składanych i wysyłanych przez nas pism. Obecnie skierowaliśmy skargę do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i wystąpiliśmy o wstrzymanie prac, ale bez skutku. Ściana już stoi. Nasza działka ma niewiele ponad 500 metrów kwadratowych, więc to jest poważny problem dla nas, starszych ludzi. Ściana zasłania słońce i ogranicza korzystanie z naszego niedużego podwórka.

Pozostało jeszcze 89% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.