Przez pół roku nie wjedziemy samochodem pod inowrocławski dworzec PKP. Bo będzie tam remont

Czytaj dalej
Fot. UM Inowrocławia
Dominik Fijałkowski

Przez pół roku nie wjedziemy samochodem pod inowrocławski dworzec PKP. Bo będzie tam remont

Dominik Fijałkowski

W przyszłym tygodniu rozpocznie się remont placu przed dworcem PKP w Inowrocławiu. Oznacza to, że przez najbliższe pół roku ,od 7 maja, nie da się tam podjechać ani prywatnym samochodem, ani też taksówką czy autobusem MPK.

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przy budynku dworca, prezydent Ryszard Brejza informował, że już 6 maja plac przekazany zostanie wykonawcy inwestycji, firmie Budimex z Warszawy. Dzień później w rejonie dworca wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu dotycząca pojazdów i pieszych.

Obowiązywać będzie całkowity zakaz wjazdu pojazdów a dla autobusów i taksówek wyznaczone zostaną tymczasowe miejsca postojowe.

Więcej czytaj w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.