W Mątwach nie chcą składowiska porzuconych pojazdów

Czytaj dalej
Fot. pixabay
Dariusz Nawrocki

W Mątwach nie chcą składowiska porzuconych pojazdów

Dariusz Nawrocki

Dopytujemy o plany inowrocławskiego starostwa dotyczące utworzenia w Mątwach składowiska porzuconych pojazdów w Mątwach.

Sprawą zainteresowaliśmy się po publikacji na Facebooku petycji mieszkańców, w której sprzeciwiali się między innymi utworzenia takiego składowiska w Mątwach. Gdy w marcu zapytaliśmy o to w starostwie, otrzymaliśmy taką odpowiedź: "Aktualnie Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu nie ma żadnych planów, z którymi mogłoby zapoznać opinię publiczną w omawianym zakresie". Podobną odpowiedź otrzymał zarząd osiedla Mątwy.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.